Próbálja ki, már nem kell fizetni érte: mindenkinél bekapcsolják a ChatGPT keresőjét
Ingyenesen elérhető lesz mindenkinél az OpenAI által fejlesztett kereső, ami néhány új funkcióval is bővül, hogy még egyszerűbb legyen a keresés.
Ingyenesen elérhető lesz mindenkinél az OpenAI által fejlesztett kereső, ami néhány új funkcióval is bővül, hogy még egyszerűbb legyen a keresés.
Mintha nagyjából minden nyolcadik ember küldene naponta egy üzenetet a talán legnépszerűbb mesterséges intelligencia chatbotnak, a ChatGPT-nek. Ismét egy óriási mérföldkő eléréséről számolt be az OpenAI.
Számos halasztást követően megkezdte az OpenAI a ChatGPT videós képességeinek a bevezetését. Így akár egy füzetben lévő, kézzel írt matematikai probléma megoldásában is segíthet a chatbot.
Jó és rossz hír is érkezett az OpenAI egyik legjelentősebb fejlesztéséről, amit még az év elején mutatott be a cég.
Minden eddiginél jobb képességekkel rendelkező ChatGPT-modellt mutatott be az OpenAI, de ennek megkérik az árát.
Bár még nem tudni, hogyan, de az OpenAI chatbotjába is kerülnek majd hirdetések – a jó hír, hogy valószínűleg nem mindenkinél.
A kereső- után a böngészőpiacon is megvetheti a lábát a ChatGPT fejlesztője, az OpenAI ugyanis a hírekl szerint már fejleszti a maga Google Chrome-riválisát.
Már hetek óta dolgoztak a The New York Times és a Daily News ügyvédei, valamint szakemberei a ChatGPT képzési adatainak kutatásával, hogy bizonyítékokat gyűjtsenek az OpenAI ellen, de a cég véletlenül törölte az összes munkájukat.
Csevegni, képeket generálni és sok mást is lehet csinálni a ChatGPT windowsos alkalmazásával, ami immáron megkötések nélkül működik.
Megállíthatatlannak tűnik a ChatGPT: már többen használják, mint a Google Chrome böngészőjét. Van viszont egy másik, ugyancsak mesterséges intelligenciára alapuló alkalmazás, amelyik talán még nagyobb ütemben tör előre.
Már a chat.com oldal is a ChatGPT-t nyitja meg, ám ehhez mélyen a zsebébe kellett nyúlnia az OpenAI-nak. Ráadásul a jelek szerint nem is készpénzben fizettek érte.
Akár már 2026-ban elkészülhet az OpenAI első saját lapkája, de addig is igyekeznének az Nvidia mellett az AMD chipjeit is alkalmazni.